Rengarenk Line Soyut Tek Parçalı Kanvas Tablo
Rengarenk Line Soyut Tek Parçalı Kanvas Tablo
Rengarenk Line Soyut Tek Parçalı Kanvas Tablo

Rengarenk Line Soyut Tek Parçalı Kanvas Tablo

Fiyat : ₺236,91(KDV Dahil)

M2150

:

. Birinci sınıf işçilik,
. Birinci sınıf baskı ve kalite,
. Geri iade özelliği ile istediğiniz zaman değişim hakkı,
. %100 Kaliteli Kanvas Kumaşına Baskı,
. Sağlam ve Yıpranmaz,
. Yıllarca Rahatlıkla Kullanılır, 
. Aynı zamanda silinebilir özellikte...

. Saatler gerçek, çalışır, akar saattir. Sessizdir.

 

TÜM ÜRÜNLERDE TÜRKİYE GENELİ ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI

Garanti veriyoruz, en iyi tabloyu biz üretiyoruz...

 

Canvas

400gr kalınlıkta, tuvalbezi %100 pamuktur. Şaseye (kasnak) gerildiğinde esnemez, gergin kalır. Firmamız canvas tablolarda en kaliteli tuval bezini (canvası) özenle seçip kullanır.Kesinlikle PVC içermez. Özel olarak hazılanan canvas yıllar boyunca renkleri üzerinde korur ve kesinlikle akma yapmaz.Baskı sırasındaki boyayı en iyi emen özelliğe sahiptir.

Teknolojimiz

Kanvas tablolarımızda baskı teknolojimiz birinci sınıf olup Dünya markası iç mekan sadece tablo üretiminde kullanılan dijital baskı makinalarımızda basılmaktadır.Baskı yaptığımız makinalarımız en son teknolojidir. Makinalarımızda üretilen tablolar en iyi sonucu verir.

Mürekkep

Baskıda kullanılan boyalarımız solmama garantili ve gerçeğe en yakın renk tonlarını seçmiş olduğunuz tabloya yansıtır. Avrupa standartlarına uygun insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermez.

Kasnak

2,5 cm e 3 cm kalınlığındaki  özel tablo şasesine (kasnağına) işinin ehli ustalarımız tarafından tablonuzun gerginliği en iyi şekilde ayarlanarak gerdirme pensesi ile %100 el işçiliğiyle en iyi sonucu alırız.Kesinlikle çatlama , eğilme, esneme yapmaz ısıya karşı dayanıklıdır.
Fine Art
Sipariş verdiğiniz ürün baskıya girmeden önce tablomuzun her dört kenarına 5 cm lik resmin bittiği yerden itibaren resmin devamı verilir. Tablonuzu duvarınıza astığınızda kenarlar resim devam ettiğinden daha dekoratif durur. Askı aparatı monte edilmiş bir şekilde tablonuzu duvarınıza asabilirsiniz.

 

Koruyucu Kaplama

Sipariş vermiş olduğunuz tablonun uzun ömürlü ve doğal rengini koruması için özel şeffaf vernik atılır.Zamana karşı dayanıklılığını korur.

Ambalaj

Tablolarınız özenli bir şekilde ambalaja sarılıp nakliye sırasında hasar görmesi engellenir. Birden fazla tablo alımı yapılırsa her biri ayrı ayrı paketlenerek müşterilerimize ulaştırılır.

 

Özel Tasarım ve daha detaylı bilgi için 7/24 Whatsapp ile bilgi için 0544 556 58 29


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR